Komunikaty 2007Archiwalne komunikaty i ogłoszenia...

Komunikat 42

W piątek 14.12. ustaliliśmy szczegóły spotkania opłatkowego w przyszłym tygodniu. W stosunku do poprzedniego komunikatu nic się nie zmieniło i odbędzie się ono w piątek 21.12. w Klubie o godz. 18:00. Ponownie gorąco zapraszamy nie tylko naszych członków wraz z rodzinami lecz także wszystkich chętnych motocyklistów i sympatyków. Miejsca i ducha dobrej tradycji będzie dość...
Zostały ujawnione pierwsze szczegóły planów dość odległej jeszcze, bo przyszłorocznej wyprawy do Rumunii. Odbędzie się ona w lipcu 2008, potrwa 14 dni, a chętni proszeni są o kontakt z jej animatorem - Marianem. Jest to złożone zadanie logistyczne i wymaga od organizatora precyzyjnych ustaleń.
16.12.2007

Już zaraz Święta...

Komunikat 41

Na zeszłotygodniowym spotkaniu w piątek 7.12. dyskutowaliśmy w poszerzonym składzie Zarządu o obecnej sytuacji w Klubie. Zdecydowaliśmy o zorganizowaniu Walnego Zebrania przed początkiem sezonu motocyklowego 2008, na którym wybierzemy nowe 'ciało wykonawcze'. Szczegóły zostaną podane we właściwym czasie. Tymczasem działamy bez zakłóceń, bo przecież głównym celem naszego motocyklizmu jest radość, z jaką oddajemy się wspólnej pasji.
Kolejnym tematem była przedstawiona przez Arnolda propozycja spotkania opłatkowego. Ustaliliśmy, że odbędzie się ono w Klubie, w piątek 21 grudnia o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy członków Husarii, rodziny oraz wszystkich motocyklistów i naszych sympatyków do wspólnego spędzenia kilku chwil zgodnie z tradycją i zwyczajem.
9.12.2007

Komunikat 40

Postanowiliśmy o zorganizowaniu wieczoru andrzejkowego w przyszły piątek 23.11. Spotkanie odbędzie się w naszym Klubie o godz. 19:00. Zdecydowaliśmy się na taką formułę, że każdy z uczestników przyniesie ze sobą co będzie mógł lub co przyrządzi do jedzonka. Może to być pieczony prosiak, bażanty, ryby z grilla i w galarecie, pospolite kurczaki i każde inne martwe i upitraszone zwierzę. Sałatki, grzybki do wódeczki i słodkości. Poważnie! Więc bierzcie, co kto może z lodówki wyciągnąć i co przyrządzą Wam te lepsze połowy i przybywajcie tłumnie do siedziby Husarii. Alkohol oczywiście też we własnym zakresie i zgodnie z upodobaniami. Nic się nie zmarnuje!
18.11.2007

Komunikat 39

Planujemy na piątek 23.11. imprezę andrzejkową w Klubie. Na razie tylko tyle, ponieważ szczegóły podane zostaną w przyszłym tygodniu. Jeśli jednak nie planujecie niczego szczególnego na ten dzień, już teraz zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru w naszym gronie.
09.11.2007

Komunikat 38

Nastąpiła zmiana odnośnie spotkań w Klubie. W długie, zimowe wieczory będziemy mogli spotykać się w piątki od godz. 18:00 i to już od bieżącego tygodnia! Zapraszamy członków i sympatyków Husarii Piła!
05.11.2007

Komunikat 37

W najbliższą sobotę 27.10. mamy 'zlecenie' na paradę w orszaku weselnym. Husaria spotyka się przed Klubem w Pile na al. Niepodległości o godz. 14:00 żeby o godz. 14:30 być na placu Zwycięstwa. Poprowadzimy paradę o godz 14:40 sprzed domu Państwa Młodych przy al. Piastów (wjazd i podwórko między Smakoszem, a PKO) do Urzędu Stanu Cywilnego na pl. Staszica. Tam poczekamy na zakończenie ceremonii ślubnej, po której mykniemy do lokalu 'Stawisko' na ul. Motylewskiej.

Już mi niosą suknię z welonem...

Skład uczestników parady jest ustalony, lecz gdyby ktoś z kolegów miał ochotę pojechać, to zapraszamy na miejsce zbiórki.
25.10.2007

Komunikat 36

Informujemy Szanownych Kolegów, że w zakładce Forum jest obecnie link do działu 'Piła' będącego częścią ogólnopolskiego Forum Motocyklistów (www.forum.motocyklistow.pl), na którym gościmy. To istotna różnica w stosunku do poprzedniego stanu, gdzie dysponowaliśmy tylko jednym tematem. Teraz dla wymiany informacji o naszych jazdach, spotkaniach i imprezach możemy korzystać z całego subforum. Została aktywowana także zakładka Giełda, w której można umieścić swoje anonse po uprzednim przesłaniu na pocztę Husarii opisu, ew. zdjęcia i własnych danych, jak nazwisko sprzedającego/kupującego lub nick, namiary kontaktowe tj. poczta elektroniczna, telefon lub komunikator oraz informację o ewentualnej sprzedaży w innych mediach. Bezwzględnym warunkiem umieszczenia wpisu jest podanie nazwiska lub nicka oraz kontaktu. Treść ofert będzie umieszczana na wyłączną odpowiedzialność ogłaszającego.
22.10.2007

Komunikat 35

W najbliższą sobotę 20.10. zapraszamy Kolegów Husarzy na grill do Karola w Nakle. Wyjazd spod Klubu w LOK przy al. Niepodległości w Pile o godz. 14:30 tak, aby na miejscu być ok. 15:00. Jedziemy samochodami.
Natomiast w niedzielę 28.10. mamy w Pile 'zlecenie' na paradę w orszaku ślubnym od pl. Staszica do lokalu 'Stawisko' przy ul. Motylewskiej. Zdecyduje pogoda oraz chęci Kolegów. Szczegółowe informacje w przyszłym tygodniu
18.10.2007

Komunikat 34

Ze względu na prace przy graficznej oprawie naszej strony WWW zmieniono nieco jej wygląd. Tymczasowo została zawieszona prognoza pogody ze względu na konieczność załatwienia formalności z IMGW. Dodano zakładkę Opinie, w której można zawrzeć opinie, poglądy i refleksje członków dotyczące naszego Klubu. Towarzyszyło temu założenie, że nie wszystkie sprawy mogą być prezentowane np. na Forum będącym częścią obcego panela dyskusyjnego otwartego dla osób postronnych. Nie nadaje się do tego z oczywistych względów Księga Gości. Żeby przybliżyć przewidywany charakter zakładki Opinie, zapisany został pewien aktualny wątek. Intencją jest, by ten 'wynalazek' stał się bazą do wymiany niekoniecznie grzecznych poglądów wyrażonych w formie pisemnej. Aby dokonać własnego wpisu konieczne jest przesłanie tekstu za pomocą poczty elektronicznej z adnotacją o włączeniu go do Opinii. Tyle... Kolejne nowe zakładki Archiwum oraz Giełda są tymczasem nieaktywne. Na koniec prośba do Kolegów o wyrażenie swojego stanowiska wobec zaprezentowanych nowinek i zwiększenie aktywności w naszym internetowym grajdole. I jeszcze dla uspokojenia wszystkich - chaos na stronie głównej spowodowany mnogością zakładek jest oczywiście doraźny.
16.10.2007

Komunikat 33

Ustaliliśmy, że na zakończenie sezonu motocyklowego wyjeżdżamy o 13:00 w sobotę 13.10. spod 'Bieszczada'. W Chodzieży spotkamy się z pozostałymi kolegami ok. godz. 13:30 na chodzieskim rynku. Do zobaczenia więc za dwa dni!
11.10.2007

Komunikat 32

Prosimy wszystkich Husarów o udział w jutrzejszym spotkaniu w Klubie (czwartek 11.10. godz. 18:00), gdzie omówimy sprawy organizacyjne związane z imprezą zakończenia sezonu w Zbyszewicach k/Budzynia.
10.10.2007

Komunikat 31

Zapraszamy Kolegów, członków KMTM Husaria w sobotę 13.10. na zakończenie sezonu motocyklowego w Zbyszewicach.
Czas oraz miejsce wspólnego startu zostaną podane po czwartkowym spotkaniu w Klubie, jednak już teraz prosimy o przemyślenie planów
na przyszły weekend tak, byśmy jak najliczniej wzięli udział. Stąd gorąca prośba do żon, dzieci, mamuś, przyjaciółek, bliższej i dalszej rodziny, by dali wolne swoim chłopakom bez zbędnych ceregieli. Kiedyś to odpracują z naddatkiem :-) Przewidziany jest również nocleg, więc taką okoliczność można wziąć pod uwagę pakując sakwy na sobotę. Dajmy czadu wyjeżdżając wszyscy!
07.10.2007

Komunikat 30

Zapraszamy wszystkich chętnych na jesienną jazdę w najbliższą sobotę 6.10. Spotykamy się w 'Bieszczadzie' o godz. 11:30. Trasę ustalimy na miejscu. Zakładamy pośmiganie do godz. 17:00
04.10.2007

Komunikat 29

W sobotę 29.09. wyjeżdżamy na dwa dni na Wybrzeże. O godzinie 10:00, jak zwykle spod Baru Bieszczadzkiego skierujemy się na Koszalin, skąd przez Darłowo, Ustkę, Łebę, Karwię dojedziemy do Jastrzębiej Góry, gdzie za niewielkie pieniądze pozostaniemy na nocleg. W niedzielę rano, po śniadaniu znów w siodła, by osiągnąć Półwysep Helski, jako kulminację wyprawy i rozpocząć odwrót przez Puck do Trójmiasta. Nie jest wykluczony krótki postój na Starym Mieście w Gdańsku, skąd przez Kościerzynę i Człuchów (gdzie obowiązkowo żurek w Canpolu) wrócimy do Piły. I jeszcze na koniec osobiste zaproszenie kolegi Prezesa:
"Zapraszam wszystkich członków Husarii do jutrzejszego wyjazdu nad morze; Hel i te sprawy. Jest to zapewne męska wyprawa w tę aurę i kto jest 'miętki' to sobie odpuści. Wieczór spędzimy w naszym męskim składzie w zaciszu pensjonatu przy grzańcu. Jest to nasza ostatnia w tym roku wyprawa, więc nie baczmy na przelotne deszcze, tylko siodłajmy nasze rumaki i sobota 10 rano. Pozdrawiam"
27.09.2007

Komunikat 28

Jak wcześniej podano w Komunikacie 26, na bieżącą sobotę 22.09. planowany jest wyjazd do Nakła. Spotykamy się pod Bieszczadem,
aby o godz. 10:00 wspólnie wyruszyć do rodzinnego miasta Karola B. Tam weźmiemy udział w imprezie regionalnej, jednocześnie akcentując przynależność naszego nakielskiego Kolegi do Husarii. Następnie o godz. 14:00 mykniemy na rynek do Wyrzyska, skąd pojedziemy do pobliskiego Osieka na zaproszenie tamtejszych motocyklistów.
Jeszcze raz proszę szanownych Członków o liczną frekwencję; w końcu robimy to w dużej mierze dla naszego Kolegi!
17.09.2007

Komunikat 27

Na najbliższą sobotę 15.09. wyjazd w województwo lubuskie. Zbiórka o godz. 11:00 pod Barem Bieszczadzkim. Trasa powiedzie przez Gostomię, Rusinowo, Strzelce Krajeńskie, Barlinek, Choszczno, Recz, Kalisz Pomorski, Wałcz i z powrotem do Piły. Atrakcje? Proszę bardzo - urokliwe, leśne ostępy Drawieńskiego Parku Narodowego poprzecinane dziesiątkami rzek i strumieni. Nigdy nie wiesz, jaki widok roztoczy się przed tobą po pokonaniu kolejnego wzgórza. Tajemnicze tereny byłego wschodniego pogranicza III Rzeszy kuszą i wciagają. Tam, na przykład w Dobiegniewie opisywany w literaturze historycznej największy niemiecki obóz jeńców wojennych Oflag II C Woldenberg...
13.09.2007

Komunikat 26

Anulujemy zapowiadany wyjazd na Mazury w dniach 20 - 23 września ze względu na niepewną pogodę. Powrócimy do tego tematu wiosną przyszłego roku, na początku maja - prawdopodobnie od 1 - 4 maja 2008 r.
Na czwartkowym spotkaniu 13.09. podejmiemy decyzję, co do wyjazdu w najbliższą sobotę 15.09.

Na kolejną sobotę t.j. 22.09. jest planowany wyjazd do Nakła, gdzie przed południem weźmiemy udział w lokalnej imprezie. Proszę wszystkich Kolegów o liczną frekwencję, jako że Karol Borucki osobiście zaangażował się w naszą tam obecność.
Po wizycie w Nakle na godz. 14:00 jedziemy do Osieka, zaproszeni przez miejscowych bikersów na małe "conieco"...
Wreszcie, w weekend 29 - 30.09. pojedziemy na zachodnie, polskie Wybrzeże. Dwa dni, jeden nocleg, pełna improwizacja! O konkretach napiszemy później.

Zawczasu informujemy, że zakończenie sezonu organizujemy wspólnie z Kolegami z budzyńskiego "Sokoła" w dniu 13.10. w Zbyszewicach między Budzyniem, a Margoninem. Szczegółowe informacje zostaną podane w Komunikatach w październiku.
12.09.2007

Komunikat 25

Spotkania w siedzibie Klubu KMTM Husaria w LOK w Pile, na al. Niepodległości od 13.09.2007 będą odbywały się w każdy czwartek od godz. 18:00.
11.09.2007

Komunikat 24

W sobotę 8 września wyjazd do Mirosławca, gdzie jedziemy zaproszeni na pokazy lotnicze. Zbiórka w Barze Bieszczadzkim o godz. 11.00. Obowiązuje dyscyplina klubowa."Sezon już się kończy więc ruszcie tyłki i pokażmy, że istniejemy." (cyt. Prezes)
07.09.2007

Komunikat 23

Paweł Kaczmarek w imieniu płk pil. mgr Jerzego Piłata - dowódcy 12 Bazy Lotniczej w Mirosławcu zaprosił nas do uczestnictwa w Festynie Lotniczym organizowanym przez wojsko. Paweł, który jest jednym ze sponsorów, przeprowadził rozmowy jakieś dwa miesiące temu, lecz w połowie bieżącego tygodnia płk Piłat zwrócił się z prośbą i propozycją zarazem, aby uświetnić festyn obecnością ciężkich maszyn Husarii z Piły. Przyłączam się do skromnej opinii naszego Kolegi, że może to być bardzo ciekawa impreza i cenne doświadczenie dla nas. W tych okolicznościach lotnicy otrzymali zapewnienie, że - o ile pogoda nie pokrzyżuje planów - mogą liczyć na m/w 20 naszych motocyklistów. Bogaty program pokazów i zaplecza towarzyszącego wypełni się 8.09. w godz. 9:00 - 22:00 na terenie mirosławieckiego lotniska. Dokładny czas i miejsce startu zostanie podany w późniejszym terminie.
31.08.2007

Komunikat 22

W sobotę 1.09. jedziemy do Złocieńca (zachodniopomorskie), gdzie miejscowy klub organizuje weekendowy zlot motocyklistów. Planujemy wypad jednodniowy, jednak kto zechce może zostać do niedzieli. Spotykamy się w 'Bieszczadzie' o godz. 11:00.
Szczegóły w Komunikacie 18 z dn. 13.08.

Zarysowały się także nowe okoliczności wyjazdu na Mazury. Ostateczny termin to 20 - 23 września, a koszt pobytu za 1 dobę ze śniadaniem i obiadokolacją wyniesie ok. 60 - 70 PLN na osobę. Tu można zobaczyć, jak będzie wyglądała nasza baza wypadowa. Miejsce wizytował w zeszłym tygodniu Marian i jest OK! Jeśli chodzi o trasę, to nawiniemy na kółka 400 km asfaltu w jedną stronę. Planujemy wypady do Wilkasów, Giżycka, Kętrzyna i Mikołajek. W 'Hotelu Gołębiewski' czekają relaksacyjne hydromasaże, sauny, kąpiele, brunetki, blondynki i inne atrakcje. Pogoda murowana! Wszystkich chętnych na tę ostatnią w tym roku, dłuższą eskapadę proszę o zgłoszenie do Mariana na pocztę elektroniczną (tu kliknij)  lub tel. 601778138) w nieprzekraczalnym terminie do 13.09. Jednak im wcześniej, tym lepiej, gdyż Marian musi podać liczbę noclegów do rezerwacji.

No i na koniec informacja, jaka przyszła dzisiaj od Kolegów motocyklistów ze 'Storm Raiders' w Trzciance. Otóż kolega Arek pozdrawia Husarię i zawiadamia nas o Zlocie w Sierakowie, jaki rozpocznie się jutro, czyli w piątek 31.08.
Według Arka zapewniona jest dobra muzyka.
30.08.2007

Komunikat 21

W sobotę 25.08. o godz. 13:00 jeden z pilskich motocyklistów bierze ślub w kościele pw. Świętej Rodziny w Pile. Jego koledzy zwrócili się do nas z prośbą o uświetnienie ceremonii obecnością Husarii. Jeśli którykolwiek z Kolegów dysponując czasem i chęcią podjedzie pod 'Bieszczada' na 12:30, (potem pojechalibyśmy razem pod kościół) będzie to na pewno mile widziane. Dziś my, jutro nam...
A w najbliższą niedzielę 26.08. o godz. 18:00 przed 'Bieszczadem' zbiórka chętnych do uczestnictwa w Hades Cup 2007. Organizator imprezy zaprosił nas do wzięcia udziału poprzez paradę na terenie Szuwarka. Zbieramy się pod Barem o podanej godzinie, następnie na 18:30 jedziemy do Szuwarka, robimy swoje i kto chce, zostaje na terenie. W programie m.in. interesująca muza (Piersi, Kukiz i inni). Chyba pasza dla nas za friko (ale nie jestem pewien), no i atmosfera! Zapraszam!
23.08.2007

Komunikat 20

Planujemy na przełomie września i października, prawdopodobnie od czwartku 27 do niedzieli 30 września, wyjazd na Mazury połączony z 1 dniowym wypadem do Wilna. Szczegóły są jeszcze w powijakach, ale będziemy podawać dokładniejsze informacje w miarę krystalizowania pomysłu.
16.08.2007

Maciuś

Komunikat 19

W sobotę 18.08.2007 wspólny wyjazd do Bornego Sulinowa na Zlot Pojazdów Militarnych. Zbiórka motocyklistów o godz. 10:00 przed Barem Bieszczadzkim. Start około 10:30. Informacja o imprezie i jej program w komunikacie piętro niżej.
16.08.2007

Komunikat 18

W najbliższym czasie, wśród imprez leżących w kręgu zainteresowania motocyklistów naszego regionu, na pewno wyróżnić można Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych, który odbędzie się w dniach od 16 do 19 sierpnia w Bornem Sulinowie. Program Zlotu jest na tyle ciekawy, że z pewnością zainteresuje każdego, kogo pociągają militaria. Poza tym Borne jest tradycyjną już 'Mekką' dla posiadaczy dwóch kółek, którzy obrali sobie to miejsce dla własnych rajdów.

Kolejną imprezą będzie Zlot w Złocieńcu od 31.08. do 2.09. W odróżnieniu od dotychczasowych, miejscem Zlotu będzie wyspa na jeziorze Siecino. W piątek wieczorem muza w klimacie bluesowo - rockowym, a w sobotę zagra Proletaryat i Manson Band. Na szczycie wyspy jest 'patelnia' (ok. 8 ha) do zabawy na cross lub quady. Poza tym wokół wyspy organizatorzy przygotują trasę na enduro i cross. Kawiarnia i restauracja mają być czynne non-stop. Do tego plaża z krystalicznie czystą wodą i możliwość wykupienia noclegu w campingach (kontakt A. Tobiasz, tel 698-443-837). Wjazd 40 zł. w tym koszulka, blacha zlotowa i pole namiotowe + losowe niespodzianki.
13.08.2007

Komunikat 17

Wychodząc naprzeciw sugestiom i oczekiwaniom Kolegów, sympatyków i gości naszej Strony informuję, że pojawiły się zasadnicze dwa, nowe elementy tj. od dawna oczekiwane Forum dyskusyjne oraz Mapa pogody.
11.08.2007

Komunikat 16

Przypominam i informuję szanownych Kolegów, że od 3.08 do 5.08 (piątek - niedziela) odbywa się Zlot Motocyklowy w Debrznie. Jest to coroczna impreza motocyklistów organizowana przez Płonące Wały. Z naszej strony, co prawda nie zainicjowaliśmy formalnego wyjazdu, lecz otwarty charakter zlotu skłania do indywidualnych wycieczek, do czego gorąco namawiam.
04.08.2007

Komunikat 15

Marian zaprasza wszystkich kolegów z naszego Klubu, osoby towarzyszące, naszych sympatyków (obowiązuje zasada rekomendacji), zaprzyjaźnionych motocyklistów z Piły, Chodzieży, Wałcza, Złotowa i okolic na pokaz filmu "Gang dzikich wieprzy" do kina Iskra w Pile,
w dniu 10 sierpnia, o godz. 20:30. Specjalne zaproszenie dla 'Wodza' z Wałcza.
Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zapraszający prosi o telefon: 601778138
20.07.2007

Komunikat 14

W sobotę 28.07. wyjazd w Bieszczady!
Jest już ustalony skład w liczbie 8 motocykli i 10 osób. Wstępnie przewidujemy zajechać w jeden dzień, jednak nic nie musimy. Jeżeli uznamy, że należy zrobić przerwę w podróży - zrobimy to. Na bieżąco będą podawane informacje o nowych szczegółach. Jest zarezerwowany nocleg w Leśniczówce w Berezce (Polańczyk). Kontakt do Mariana: 601778138.
20.07.2007

Komunikat 13

W sobotę 21.07. o godz. 9:00 przed Barem Bieszczadzkim zbiórka chętnych na wyjazd szlakiem Pojezierza Wałeckiego. W programie: Wałcz, Zdbice, Nadarzyce, Borne Sulinowo i co tam, kto jeszcze wymyśli na poczekaniu. W/g Mariana - 'pełna improwizacja na bieżąco'...
19.07.2007

Komunikat 12

W sobotę 14.07. o godz. 9:00 przed Barem Bieszczadzkim zbiórka chętnych na wyjazd w Bory Tucholskie.
Trasa powiedzie z Piły i dalej Krajenka - Złotów - Debrzno - Człuchów - Chojnice - Charzykowy - Brusy - Czersk - Tuchola - Sępólno Krajeńskie - Więcbork - Łobżenica - Górka Klasztorna - Wyrzysk - powrót do Piły.
Prognoza pogody: słońce, temperatura 22 stopnie, prawdopodobieństwo opadów '0'!
11.07.2007

Komunikat 11

W kolejny czwartek 12.07. w Klubie rutynowe już spotkanie o godz. 19:00. Zbierane będą składki i omawiane sprawy klubowe. W programie proponowana, sobotnia wycieczka wokół Borów Tucholskich. Zbiórka, jak zwykle przed Barem Bieszczadzkim 14.07 o godz. 9:00

Podczas czwartkowego spotkania porozmawiamy także n/t propozycji wyjazdu w Bieszczady, który odbyłby się w dniach od 29.07 (niedziela) do 4.08 (sobota). To bynajmniej nie 6 dniowy pobyt w Barze Bieszczadzkim, lecz prawdziwa, pełna wyzwań, wielkich wrażeń i wspaniałych przygód jazda w polskie Bieszczady! Szczegóły również telefonicznie u Mariana 601778138.
08.07.2007

Komunikat 10

W najbliższą sobotę 7 lipca planowany jest wyjazd trasą Piła, Wągrowiec, Żnin, Biskupin, Wenecja. Powrót przez Nakło, gdzie atrakcją będzie grill u Karola, a tego nie można przepuścić!
Zbiórka przed Barem Bieszczadzkim w sobotę o godz. 9:00 rano. Pogoda, zdaniem Artura zamówiona i pewna (na jego odpowiedzialność)
05.07.2007

Komunikat 9

Z przyjemnością awizujemy pomysł chodzieskich motocyklistów spod znaku H-D, którzy zaproponowali nam współudział w organizacji imprezy pod nazwą 'Piątek z Harleyem'. Jak nazwa wskazuje chodzi o zlot harleyowców, który odbędzie się 27.07 od godz. 17:00 w Chodzieży, w parku nad 'jeziorkiem' u krańca ul. 3 maja, w popularnym miejscu zwanym 'u Żyda'.

Wśród wielu atrakcji, nie zabraknie wybornej muzy w wykonaniu m.in. kapel: Zielona Woda, Mofo Party Band (San Francisco, USA) oraz naszego Johnny'ego Coyotta. Szczegółowe informacje podamy w terminie późniejszym.
28.06.2007

Komunikat 8

Nie odbędzie się klubowy wyjazd na Jarmark Batorego w Wałczu w dniach 7 - 8 lipca z powodu zmiany planów organizatora. Nie wyklucza to indywidualnych rajdów solo lub w grupie na tę atrakcyjną imprezę.
28.06.2007

Komunikat 7

Mamy dwie propozycje wspólnego wyjazdu na najbliższy weekend. Jeśli na południe od naszego regionu będzie padało, ruszamy w sobotę o 9:00 rano z przed Bieszczada na północ, przez Wałcz, Czaplinek, Połczyn Zdrój do Szczecinka. Stamtąd z powrotem przez Borne-Sulinowo, Jastrowie (gdzie złożymy wizytę Frankowi na jego dostojne urodziny) do Piły. Arnold załatwi po drodze drugie śniadanie w obiekcie salezjanów w Trzcińcu nieopodal Czaplinka. Reszta zależy od pogody, naszej inwencji i pomysłowości.

Alternatywna propozycja na ten dzień związana jest z przewidywanymi opadami, lecz występującymi na północ od Piły. Wówczas uciekając przed deszczem na południe przez Chodzież i Wągrowiec udamy się do Gniezna, skąd wrócimy do Piły przez Mogilno, Barcin, Żnin i Szubin.

Obie propozycje zasadzają się na perspektywie dobrej pogody, ponieważ nie byłoby zbyt rozsądne wjeżdżać w strefę deszczów, co przewidują - niestety - prognozy. Zobaczymy, jak z tą pogodą będzie, ale wszystkich chętnych tak, czy siak zapraszamy w sobotni poranek, na 9:00 rano pod Bar Bieszczadzki. Zobaczymy... Oczywiście niepogoda wyklucza także spotkanie pod Barem. Wszystko w ramach zdrowego rozsądku, a poza tym są przecież telefony, w tym do Mariana i u niego możecie o wszystko pytać: 601778138.
28.06.2007

Komunikat 6

Ponownie informujemy, że siedziba Klubu w LOK przy al. Niepodległości jest otwarta w każdy czwartek w godz. 19:00 - 20:00.
Ponieważ wykonano już zamówione koszulki, będą one do odebrania w najbliższy czwartek 28.06. w podanych godzinach, o ile Marian lub Prezes je dowiozą.
26.06.2007

Komunikat 5

W najbliższą sobotę 23.06. Marian wraz z Geriatyczną Grupą Inicjatywną (średnia wieku ok. 50 lat) proponują wyjazd obrzeżami Puszczy Noteckiej. Zbiórka chętnych tegoż dnia o 10:00 rano przy Barze Bieszczadzkim. Jeśli nie będzie lało (bo przecież jesteśmy bardzo rozsądni) trasa wycieczki powiedzie m.in. przez Trzciankę, Wieleń, Sieraków i nazad, z dala od ruchliwych dróg. Kto ma ochotę, ten niech się przywlecze biorąc pod uwagę dzisiejszą pogodę, prognozę na jutro, jutrzejsze realne warunki oraz imperatyw powrotu na 16:30 do Piły na festyn Radia Eska. Boże Broń, nie jest to kontrpropozycja dla wyjeżdżających na Hel!
22.06.2007

Radosny motocyklista

Komunikat 4

W najbliższą sobotę 23.06. Prezes zaproponował wyjazd na Hel. Zbiórka chętnych w sobotę o 9:00 rano przy Barze Bieszczadzkim.
20.06.2007

Komunikat 3

W najbliższą niedzielę 17.06. planowany jest wyjazd nad morze, w okolice Darłówka. Miejscem zbiórki dla chętnych o 9:00 rano jest Bar Bieszczadzki, lub 'ostatnia szansa' w Jastrowiu ok. 9:30 na parkingu w okolicy tzw. 'trójkąta' przy skrzyżowaniu dróg z Wałcza i Piły ok. 100 m przed mostem na wlocie do Jastrowia.
14.06.2007

Komunikat 2

W sobotę 23.06. jest impreza na terenach basenu Szuwarek w Pile (tam, gdzie był Piknik) organizowana przez Radio Eska. Zostaliśmy na nią zaproszeni, więc chętni do wzięcia udziału zbierają się przed Barem Bieszczadzkim o godz. 16:30. Wypucujcie wasze maszyny, bo 'nie znacie ani dnia, ani godziny'! Okazją do fetowania jest oczywiście Noc Świętojańska - stare pogańskie święto, kiedy to wiele może się zdarzyć...
07.06.2007

Wszystko jest możliwe

Komunikat 1

Na pewno ogłoszony był taki komunikat, ale dziś nikt już nie przytoczy jego treści i dokładnej daty zamieszczenia...
01.06.2007 
     
© Wszelkie prawa zastrzeżone Husaria 2008
Stowarzyszenie KTM 'Husaria' Piła