Strona Główna Forum motocyklistów
Forum pod egidą KTM 'Husaria' Piła

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje moto
Autor Wiadomość
dragon 

Wysłany: 25 Luty 2014   Moje moto

Chwila wspomnień z młodszych lat
Urodziłem się choć sam tego nie chciałem moja historia z motocyklami zaczęła się pewnego ciepłego słonecznego dnia kiedy spadłem z motoru jadąc jako pasażer na jednym z zakrętów. OCZYWIŚCIE ŻARCIK :lol:
Tak na poważnie motocykle w moim życiu były od zawsze jako młody łepek chodziłem do warsztatu ojca przyglądać się jak naprawia motory od Komarków po przez MZ, ETZ ,JAWY JUNAKI itp. co niektórzy starsi motocykliści powinni pamiętać mechanika motocyklowego z Podlasia z ul. Lutyckiej i tak zaczęła się moja pasja. Pierwszą moją maszyna był Komarek wieku 11 lat zacząłem pierwsze podrygi właśnie na tym sprzęcie zrobiłem kartę motorowerową a była to wyjątkowa maszyna po lekkim tuningu miał trzy pierścienie na tłoku oczywiście samoruba. :-P

Zdjęcie pobrane z Internetu

Następną maszyną jaką kupiłem był Romet i tym sprzętem trochę pokulałem po Pilskich drogach razem z ferajną w skład której wchodziły komarki ,Ogary, oraz jeden simson

Później była WSK ale bardzo krótko i to na spółkę z kumplem

Aż w końcu nadszedł czas kupić coś większego a była to śliczna czarna JAWA 350 TS fajne sprzęcicho uwielbiałem nią jeździć .Nieraz drażniłem innych kierowców jadąc ok. 110 km/h przy źle dobranej mieszance dymiła lepiej niż nie jedna świeca dymna. I tak się nią kulałem aż nadszedł pewien pierdzielony pechowy dla mnie dzień gdzie uległem poważnemu wypadkowi i moja historia z motocyklami miała się skończyć na zawsze :cry: ale nie tracąc ducha i po kilkudziesięciu wizytach w specjalistycznej klinice i bardzo długiej rehabilitacji poskładali mnie do kupy i znów mogę jeździć. :-D

Minęło kilka lat i oto po ubłaganiu mojej drugiej połowy wszedłem w posiadanie dwóch maszyn pierwszy to ROMECIK 125 taki na rybki a drugi to HONDA VTX 1300 8-) a później się zobaczy.

I oto cała moja historia związana z motorami jakie do tej pory posiadałem a na pewno nie jest to koniec.

Wojciech 
Administrator

Wysłany: 26 Luty 2014   

Bardzo sympatyczna (i syntetyczna) opowieść! Refleksja, jaka mnie dopadła po jej lekturze zachęciła do napisania własnej w najbliższym czasie. Sam założyłem takie subforum z intencją publikowania podobnych biografii, lecz nie zaświeciłem przykładem. Szczęściem zachowałem wiele zdjęć z czasów hm... młodzieńczych i po zeskanowaniu chętnie je zamieszczę. Przykład dał Jakub i to dobry kierunek, a też poczytam o drodze przebytej przez innych do wymarzonej pasji.

zibi 

Wysłany: 28 Luty 2014   komar

zaczynaliśmy od podobnego sprzęta choć latka nas dzielą :) mój był z salonu tego na Bohaterów Stalingradu śliczny czerwony.

Odpowiedz do tematu