Strona Główna Forum motocyklistów
Forum pod egidą KTM 'Husaria' Piła

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Regaty Smoczych Łodzi Piła 2016
Autor Wiadomość
Wojciech 
Administrator

Wysłany: 19 Kwiecień 2016   Regaty Smoczych Łodzi Piła 2016

Rafał Słomka z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile przesłał na ręce motocyklistów zaproszenie do udziału w tegorocznych Regatach Smoczych Łodzi.

Nie ukrywam, że od pierwszej edycji tej niezwykle emocjonującej imprezy stałem się jej gorącym orędownikiem. Mimo dotychczasowych trudności ze skompletowaniem bojowej i zdeterminowanej ekipy zdecydowałem aktywnie wesprzeć każdą osadę, która stanie w szranki o niełatwe trofeum.

To fajny rodzaj sportowej rywalizacji, szczególnie dla ojców ukierunkowanych w prezentowaniu wzoru wojownika i bohatera dla swoich dzieci - oczywiście, niczego nie ujmując wioślarkom dzielnie mieszającym kilwater za rufą łodzi. Ze swojej strony serdecznie zachęcam i obiecuję piękne zdjęcia dla odważnych!

janciovodnik 

Wysłany: 21 Kwiecień 2016   

Do trzech razu sztuka !!! Mam nadzieję, że tym razem dotrę i będe Was dopingował :)

Wojciech 
Administrator

Wysłany: 22 Kwiecień 2016   

Liczę na twoją obecność, bo publiczność ostatnio słabo dopisała! Jeśli chodzi o nadzieję, to wierzę w operatywność kogoś z charyzmą, kto skompletuje mocną osadę motocyklistów. A mam na myśli waleczny i zdeterminowany zespół, który nie zawaha się wypluć płuca dla zwycięstwa :mrgreen:

Konkurencja na rzece w Pile już w zeszłym roku była bardzo silna, co dobitnie potwierdziło się na jeziorze w Złotowie. Jestem przekonany, że poziom techniczny tegorocznych regat będzie wysoki, co wymusi na potencjalnych uczestnikach odpowiednią kondycję i dobrą współpracę w osadzie. To w gruncie rzeczy zabawa, jednak sięgając po puchar, nie wystarczy chaotyczne młócenie wody wiosłami!

Odpowiedz do tematu