Ponieważ nie wszyscy mogą czytać zamieszczane tu informacje, prosimy przekazujcie sobie nawzajem ich treść w najbliższym otoczeniu...  

KomunikatyAktualne komunikaty i ogłoszenia...

Komunikat 6

Zapraszamy wszystkich Motocyklistów oraz miłośników muzyki Country do Piły. Zbiórka motocyklistów przy Barze nad Zalewem (S10) w sobotę 3 czerwca o godz. 15:00!

Jako Współorganizator MOTOCOUNTRY NAD GWDĄ wychodzimy z inicjatywą darmowego poczęstunku motocyklistów wspierających imprezę, czyli talerz grochówki+kiełbaska. Realia są takie, że nie ma nic darmo. Dlategoż w celu szczytnym poszukujemy sponsorów chętnych dołożyć parę groszy w zamian za wystawienie bannerów reklamowych podczas trwania imprezy w Parku na Wyspie. Zbiórka jest dograna i ma aprobatę RCK. Info: tel. 606819177. Pozdrawiamy i dziękujemy za każdą "cegiełkę". Konto do przelewów: Zarząd K.T.M. HUSARIA Piła 85 2030 0045 1110 0000 0262 1940.
20.05.2017

Komunikat 5

Kolejna edycja Motomarzanny - świetnej zabawy na pożegnanie zimy dla motocyklistów odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia, a początek wyznaczą harce na Placu Staszica w Pile już od godz. 11:00.

Zaraz po kultowym Eintopftreffen w Krajence, to druga duża impreza motocyklowa w regionie inaugurująca kolejny sezon. Znając renomę Organizatorów i doskonałe wykonanie w połączeniu z prawdziwą inwazją jednośladów, nie trzeba nic więcej dla reklamy tego wydarzenia. Wypada tylko życzyć dobrej zabawy i ostatecznej rozprawy z zimowym zastojem!
29.03.2017

Komunikat 4

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy na tradycyjną mszę świętą oraz święcenie motocykli w niedzielę 2 kwietnia 2017 o godz. 14:00. Ceremonia m.in. w intencji bezpiecznego sezonu 2017 odbędzie się, jak zwykle w kaplicy kościoła Salezjanów przy ul. Dembowskiego w Pile. Zarząd KMT Husaria kieruje niniejsze zaproszenie do wszystkich motocyklistów i sympatyków jednośladów, jak również osób spoza środowiska.

Spotykamy się jak zwykle przy kaplicy i gorąco przywitamy każdego, kto wespół zechce przeżyć chwilę wspólnej refleksji i doznać duchowego wsparcia w modlitwie. Prosimy o nieco wcześniejsze przybycie, żeby celebrans ks. Arnold Zimnicki mógł punktualnie rozpocząć uroczystość.
28.03.2017

Komunikat 3

Informujemy członków KTM Husaria, że zmienił się harmonogram klubowych spotkań. I tak zapraszamy Kolegów do siedziby Klubu w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 19:00. Przestają obowiązywać dotychczasowe ustalenia w niniejszej kwestii.
27.03.2017

Komunikat 2

Zarząd informuje członków, że w piątek 24 marca 2017 o godz. 19:00 w siedzibie Klubu odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Klubu Turystyki Motocyklowej 'Husaria'. W przypadku braku kworum, zebranie odbędzie się bez względu na liczbę upoważnionych osób o godz. 19:30 w tym samym miejscu i terminie. Przypominamy, że obecność wszystkich członków jest obowiązkowa!
17.03.2017

Komunikat 1

Pierwszy komunikat w bieżącym roku jest równie smutny w treści, co inaugurujący wpis w tegorocznych Aktualnościach. Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 56 lat odszedł na zawsze nasz Kolega i członek husarskiej braci motocyklowej Karol Wiśniewski.

To wielka strata zważywszy na niebanalną postać tego skromnego człowieka i towarzysza wielu wspólnie spędzonych godzin zarówno w siodle motocykla, jak poza nim. Karol od samego początku był niezwykle oddanym członkiem Stowarzyszenia KTM Husaria podczas wyjazdów i wszelkich prac podejmowanych dla dobra i korzyści całej grupy. Jego odpowiedzialny charakter dało się poznać po konsekwencji jaką wnosił do wszystkich działań i deklaracji. Rzetelność i koleżeńskość były Jego dewizą, choć nie wychodził na pierwszy plan i wolał pozostawać poza główną sceną wydarzeń. Nigdy nie złamał obietnicy danej innym kolegom, a na wypowiedzianym słowie można było polegać, niczym na przysłowiowym Zawiszy. Każdy, kto choć na chwilę zatrzymał wzrok na osobie Karola nie mógł nie zauważyć radości, jakiej doznawał w trakcie jazdy motocyklem, szczególnie wśród licznego grona. Bywał 'duszą towarzystwa' i umiał dzielić się wyśmienitym nastrojem tak samo, jak dobrym słowem i nigdy nikomu na myśl nie przyszłoby, że Karolka może kiedyś zabraknąć...

W ostatnim czasie chorował, o czym wiedzieliśmy tyle, ile sam zdecydował się powiedzieć, co nie bywało litanią żalów. Nie zwykł obarczać nikogo własnymi problemami, które chronił wyłącznie dla siebie i konsekwentnie broniąc prywatności udał się w ostatnią drogę tak samo godnie, jak żył. Karol zmarł w niedzielę 26 lutego br. o godz. 18:00. Msza święta w intencji Zmarłego odbędzie się w środę 1 marca o godz. 11:00 w kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych przy ul. Złotej na Osiedlu Górnym w Pile. Ceremonia pogrzebowa mieć będzie miejsce na miejskim Cmentarzu Komunalnym przy ul. Motylewskiej około godz. 12:00.

Kiedy był jeszcze wśród nas, wyraził życzenie abyśmy towarzyszyli mu wszyscy podczas ostatniej drogi, koniecznie na motocyklach. Chcemy sprostać woli naszego Kolegi i towarzysza, więc zwracamy się z apelem nie tyle o obecność, co przyjazd w miarę możliwości na Waszych maszynach. Jeżeli będzie to dla kogoś trudne lub wręcz niemożliwe, to włóżcie kurtki motocyklowe i zabierzcie ze sobą kaski, żebyśmy mogli odprowadzić Karolka tak, jak na motocyklistów przystało. Spotkajmy się w środę jak najbardziej licznym gronem, bo On sobie na taki pogrzeb zasłużył! 
27.02.2017
   
 
     
© Wszelkie prawa zastrzeżone Husaria 2008
Stowarzyszenie KTM 'Husaria' Piła