Kilka reguł
strony internetowej KMTM Husaria w Pile

Powrót


1. Niniejsze medium jest owocem spontanicznej woli podzielenia się z czytelnikami naszym hobby, pasją i wszelkimi dobrymi aspektami jazdy motocyklem. Jest czysto amatorskie, więc wybaczcie potknięcia i niedoskonałości.
2. Strona internetowa wraz z elementami składowymi służy prezentowaniu działalności Klubu oraz jego członków w formie opisowej oraz fotograficznej.
3. Teksty zawierające opisy, opinie lub komentarze odnoszą się tylko i wyłącznie do członków Klubu i uprawianemu przez nich hobby motocyklowemu.
4. Przedstawiane obrazy w postaci filmów, fotografii, grafik i ilustracji są tylko i wyłącznie prezentacją działalności klubowej.
5. Zamieszczone zdjęcia osób są wynikiem ich rejestracji podczas wspólnych wycieczek, spotkań oraz innych imprez i zostały wykonane za ich zgodą wyrażoną w sposób bezpośredni lub domyślny. Nie dotyczy to wizerunku osób i miejsc rejestrowanych bez potrzeby uzyskania stosownej zgody.
6. Materiały wykorzystane na www.husaria.pila.pl ze szczególnym uwzględnieniem fotografii, grafik, tekstów oraz kodów HTML są własnością KMTM Husaria - Piła lub ich twórców. Nie mogą być pobierane, powielane, kopiowane, przetwarzane i rozpowszechniane bez zgody prawnego właściciela lub autora. Naruszenie tego zapisu może wywołać konsekwencje prawne.
7. Zastrzeżenia dotyczące zamieszczonych treści należy zgłaszać do Administratora zasobów na adres poczty elektronicznej Klubu: poczta@husaria.pila.pl
8. Korzystanie ze strony internetowej www.husaria.pila.pl wraz z elementami składowymi oznacza wyrażenie zgody na powyższe warunki. Jeśli ich nie akceptujesz, po prostu zaprzestań i zapomnij!

Tamtaratam!

Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać na adres poczty elektronicznej podany na stopce każdej zakładki oraz Stronie Głównej.
Tamże dostępny jest link do bezpośredniego kontaktu z Prezesem Klubu.Powrót